Wielkanoc 2011
Chór Beati Cantores jak co roku zapewnił oprawę muzyczną mszy świętych odprawionych w kościele pw. NMP Królowej Polski w Wielki Czwartek oraz w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.
Z muzyką powinno być właśnie tak jak z życiem: i dobrze, i źle, i poważnie, i śmiesznie.
/Jerzy Waldorf/
Chór Beati Cantores jak co roku zapewnił oprawę muzyczną mszy świętych odprawionych w kościele pw. NMP Królowej Polski w Wielki Czwartek oraz w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.