Beati Cantores - logo
Chór Beati Cantores

Z muzyką powinno być właśnie tak jak z życiem: i dobrze, i źle, i poważnie, i śmiesznie.

/Jerzy Waldorf/

Witamy serdecznie na stronie

STOWARZYSZENIA CHÓR BEATI CANTORES

rok założenia 1985


Stowarzyszenie ma swoją siedzibę przy Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Głogowie.

Chór "Beati Cantores", co znaczy "Szczęśliwi śpiewaniem" pracuje i koncertuje od 1985 roku, pod batutą Pani Barbary Walendzik.

Chór współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami promujących kulturę muzyczną. Dając liczne koncerty dla społeczności lokalnej żywo zapisuje się życiu kulturalnym miasta.


Stowarzyszenie Chór Beati Cantores jest organizatorem wielu koncertów i innych przedsiewzięć artystycznych w Głogowie i w regionie. Jednakże najważniejszą inicjatywą, której jesteśmy organizatorem jest Ogólnopolski Festiwal Chórów SILESIA CANTAT. Festiwal odbywa się co 2 lata, a jego ostatnia VIII edycja miała miejsce 13 października 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. B. Krzywoustego w Głogowie. Wyniki VIII edycji Festiwalu znajdziecie Państwo TUTAJ


Stowarzyszenie Chór Beati Cantores w Głogowie ogłasza nabór do wszystkich sekcji głosowych.

Osoby zainteresowane – pragnące realizować się w śpiewie chóralnym, zapraszamy na próby chóru w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00 w salce nr 6 przy kościele N.M.P. Królowej Polski os. Kopernik.

Repertuar chóru obejmuje utwory o treści religijnej, świeckiej, patriotycznej i rozrywkowej.

Serdecznie zapraszamy - Zarząd Stowarzyszenia

Nabór


Stowarzyszenie Chór Beati Cantores oferuje oprawę liturgiczną uroczystości kościelnych i ślubów, oprawę artystyczną uroczystości patriotycznych, świeckich i inauguracyjnych oraz organizuje koncerty i imprezy artystyczne.

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.


Zapraszamy do odwiedzin profilu chóru Beati Cantores na portalu Facebook -> www.facebook.com/Beati.Cantores oraz profilu Festiwalu Silesia Cantat -> http://www.facebook.com/SilesiaCantat

© 2008 beati-cantores.pl     Odwiedzin dziś: 64 (wszystkich: 5409368)